ЄС-11

Цифрова комутаційна система

Науково-виробничий центр
"Автоматизовані мікропроцесорні системи"
ЄДРПОУ: 13807402 тел: +380-32-237-21-36

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


rules

Правила користування ЄС-11Wiki

Відвідавши сторінку документації ЄС-11 Ви автоматично погоджуєтеся з усіма правилами, цього сайту. Ви можете вільно користуватися всією інформацією сайту в тому числі oфлайн версією. Копіювання дозволене з посиланням на основний сайт. Комерційне розповсюдження потребує згоди авторів. Автори залишають право змінювати інформаційне наповнення сайту без попереджень.

Структура простору імен

Інформація щодо опису змінної частини ФПЗ станції описана в цій гілці. Все, що стосується технологічних програм, можна знайти тут. Довідкова інформація лежить тут. Питаня, які ставлять користувачі, а також система відслідковування помилок теж є підмножиною довідкової інформації. Інформація “для розробників” закрита користувачам.

Як шукати потрібну інформацію

Перехід між сторінками відбувається за допомогою гіперссилок. Внизу сторінки є кнопка “Зміст”, яка показує структуру всього набору інформації. В правому верхньому куті є “Пошук”. Список всіх, описаних в документації директив можна знайти тут.

Для тих, хто хоче зробити внесок в розвиток документації

Якщо Ви вважаєте, що треба внести певні зміни в документацію, можна залишити повідомлення на ФОРУМІ. Якщо маєте можливість описати щось, чого немає в документації, надсилайте статті на ел. адресу amcmail@ukr.net або залишайте на ФОРУМІ.

Де залишити свої запитання

Якщо у Вас є запитання, відповіді на які Ви не знайшли на сторінках документації, відвідайте Форум користувачів ЄС-11. Там Ви можете переглянути запитання, які задають інші користувачі, а також залишити свої. А, можливо, Ви зможете допомогти ще комусь, відповівши на його запитання.

Отримання допомоги віддалено по VNC

Наші спеціалісти можуть надавати практичну допомогу в налаштуванні Ваших станції через інтернет. Для цього використовується програма TightVNC (Тайт-Ві-Ен-Сі). Програма є безкоштовною для комерційного використання і працює на всіх версіях Windows. Доступ надається за командою оператора технологічного комп'ютера станції (для виключення несанкціонованого доступу до технологічного комп'ютера станції). На час надання доступу на технологічному комп'ютері повинен бути доступ до мережі інтернет.

Процедура надання доступу влючає такі кроки: Діалог підключення Контекстне меню

  1. Подзвонити нам і попередити наших спеціалістів про необхідність надання допомоги по VNC
  2. Запустити TightVNC
  3. Клацнути правою кнопкою миші на іконку TightVNC і вибрати Attach Listening Viewer
  4. В полі адреси вказати nvcamc.dnip.net і натистути Attach
rules.txt · В останнє змінено: 2016/05/10 17:12 (зовнішнє редагування)