ЄС-11

Цифрова комутаційна система

Науково-виробничий центр
"Автоматизовані мікропроцесорні системи"
ЄДРПОУ: 13807402 тел: +380-32-237-21-36

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


extrasoft:nexussrv:index

NexusSrv

Програма NexusSrv - транспортний сервер для передачі пакетів трасування, отриманих від AgentRgt. Основні функції програми:

  • Забезпечення одночасного використання кількох джерел даних (трасування одночасно кількох різних станцій)
  • Забезпечення одночасної роботи кількох користувачів (програм Tracer)
  • Забезпечення роботи джерел і користувачів, які перебувають за NAT (при умові розміщення NexusSrv в зовнішній мережі)
Системні вимоги:
  • Windows 95, 98, ME, 2000, XP
  • Процесор 400 Мгц/128 Мбайт ОЗП/4 Гбайт HDD
  • Ethernet контролер

Програма не використовує файлів завдання. Працює NexusSrv у фоновому режимі. Але для керування програмою в системному треї є іконка, натиснувши на яку можна отримати або робоче вікно програми, або контекстне меню.

Принцип роботи програми

Відразу після запуску програми, вона може обслуговувати користувачів і джерела даних. Кожне джерело передає дані в NexusSrv, а він передає ці дані одному або декільком користувачам. Є можливість використовувати кілька користувачів даних і лише одне джерело. В такому випадку дані дублюються для кожного з користувачів.

Схема руху даних трасувань:

Схема руху даних через NexusSrv

Запуск і закриття програми

Для запуску NexusSrv необхідно запустити виконуваний файл NexusSrv.exe. У вікні, яке з'явиться можна переглянути номер TCP-порта,на якому розміщується сокет сервера. При натисканні кнопки “закрити” програма автоматично згортається в системний трей і продовжує працювати в фоновому режимі.

Закриття програми здійснюється, натисканням правою кнопкою миші на іконці в системному треї і вибором пункту “Вихід” або з головного вікна, використовуючи меню Файл→Вихід.

Головне вікно програми

Головне вікно програми NexusSrv

В головному вікні можна переглянути номер TCP-порта, на якому розміщується сокет сервера. Змінювати тут його значення не можна. Воно змінюється у файлі налаштувань Settings.ncf. Типові налаштування файлу Settings.ncf:

[Network Options]
port = 1000

Крім того в цьому вікні можна переглянути перелік активних клієнтів і за потреби відключити деяких з них. Це робиться за допомогою контекстного меню, яке з'являється при натисканні правою кнопкою миші на певного клієнта.

extrasoft/nexussrv/index.txt · В останнє змінено: 2015/04/17 15:25 (зовнішнє редагування)