Програма AgentDrc - засіб отримання і обробки інформації про результати роботи напрямків. Основні функції програми:
Програма здійснює комунікацію зі станцією, отримує статистику роботи напрямків зі станції. Проводить їх обробку і відображає в зручному для користувача вигляді. Отримані дані зберігаються в файлах *.dbf та *.log. . Загальний вигляд вікна програми:
Основні елементи головного вікна:
Для запуску програми достатньо запустити головний модуль AgentAlr.exe. Після запуску слід натиснути кнопку “Аналіз” або вибрати меню Файл→Відкрити і вибрати потрібний *.INI файл.
Якщо необхідний запуск в резидентному режимі, тоді файл завдання можна передавати як параметр в командному рядку:
AgentAlr.exe task.ini
Робота в резидентному режимі розпочнеться тільки при умові, що в секції [Grafik] є ключи AutoStart = 1.
Вихід з програми здійснюється через меню Файл→Вихід або через контекстне меню іконки в треї Вихід.
Керування здійснюється за допомогою таких елементів:
За допомогою меню Станція→Перегляд напрямків можна переглянути, які саме лінії і в які напрямки включені. В текстовому вигляді перегляд графіків виглядає так:
Кнопки 1, 2, 3, 4 в цьому вікні дозволяють вибрати режим відображення даних (таблиця, список, дерево, груповані дані).
Напрямки і включені в них лінії можна аналізувати ще й в графічному вигляді. Для цього призначене меню Станція→Перегляд та аналіз ліній та напрямків. Тут можна переглянути всі лінії станції в графічному вигляді, оцінити, скільки ліній не включено в жодний напрямок. Виділити лінії за певними критеріями (тип драйвера, ресурс чи напрямок, до якого вони належать). Виглядає це вікно так:
Елементи цього вікна:
Статистику роботи напрямків можна оцінити як в режимі реального часу, так і виходячи з даних автоматичного зняття даних згідно графіків користувача. Вікно перегляду статистики реального часу виглядає так:
Основні елементи цього вікна:
Крім того є кнопки вибору відображення результатів (режим накопичення чи режим відображення змін), кнопка перегляду складених напрямків так кнопка експорту результатів в графічний файл.
Вигляд цього самого вікна у режимі відображення змін буде таким:
Статистика з бази даних виглядає так само як і статистика реального часу. Різниця полягає в тому, що дані, які відображені в статистиці з бази даних отримані згідно графіків автоматичного знімання даних. Ось приклад такого вікна:
Файл завдання містить секції [Grafik], [General] і одну чи декілька секцій [Group XXX]. Ці секції мають такі ключі:
[General] LogLevel=0 DebugLevel=0 [Grafik] AutoStart=1 testGrafik=0:0-23:0(interval 0:00:30) ;періодичний на всю добу DayTimeGrafik=10:05, 13:30-16:00(interval 1:0), 23:00 ; денний графік роботи [Group TEST] Marshrut = NET(TD8X1Qlm,local), NET(TD8X1Qlm [1],local), NET(TD8X1Qlm [1] - localhost : 57472,remote) MapPath = ..\Agent46 DbfFile = ./test%Y%M%D.dbf LogFile = ./test%Y%M%D.log Mon=testGrafik Tue=testGrafik Wed=testGrafik Thu=testGrafik Fri=testGrafik Sat=testGrafik Sun=testGrafik