ЄС-11

Цифрова комутаційна система

Науково-виробничий центр
"Автоматизовані мікропроцесорні системи"
ЄДРПОУ: 13807402 тел: +380-32-237-21-36

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


es11soft:preprocessing:index

Попередня текстова обробка - препроцесори

Препроцесор - це комп'ютерна програма, яка приймає на вході дані та видає на виході дані, що призначені для входу іншої програми (наприклад, компілятора). Спосіб обробки та результат залежать від типу препроцесора; деякі препроцесори виконують просту текстову підстановку, інші, по складності обробки, можна зрівняти з компіляторами.

Обробка файлів *-nr.inc - таблиці опису номера

Програма NumberConvertor - призначена для конвертації таблиць аналізу номера (файли *-nr.inc) комутатора (що побудований на базі кросу 374) та використовується під час оновлення програмного забезпечення станцій ЄС-11.

Програма працює по принципу препроцесора: на вхід програми подаються символьні файли таблиць аналізу номера в одному форматі опису (для версій ядра G або H), а на виході програми - такі ж символьні таблиці в іншому форматі (для версій ядра G, H або I); - ці символьні файли потребують подальшої стандартної обробки для створення двійкових таблиць комутатора.

Побудова секційних описів

Програма BuildSwitch стоїть в самому початку технологічного ланцюжка створення внутрішнього програмного забезпечення (таблиці станції) процесорів комутатора або окремих БАДів станцій ЄС-11. Програма аналізує символьні файли "Загального опису комутатора", та синтезує символьні файли опису окремих частин комутатора - секцій. Також створюються символьний файл детального опису комутатора (як цілісної одиниці) та файли шаблонів зустрічного підключення підлеглих вузлів.

es11soft/preprocessing/index.txt · В останнє змінено: 2015/12/29 16:52 (зовнішнє редагування)