ЄС-11

Цифрова комутаційна система

Науково-виробничий центр
"Автоматизовані мікропроцесорні системи"
ЄДРПОУ: 13807402 тел: +380-32-237-21-36

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


es11soft:meta-tg:ln-file

Зміни у файлі ліній [Meta-TG]

Опис спарених абонентів

Починаючи з версії Meta-TG змінено опис блокіраторних абонентів. Директива ExtraPoint більше не використовується. Натомість ссилка на спареного абонента формується автоматично. Абонентські канали з 1 по F - є позитивними (як aApz), а канали з H по V - негативні. Прив'язка є статичною 1→H, 2→I … F→V. Опис каналів спрощується. Для всіх типів каналів використовується директива LineAloc. Тільки для блокіраторних абонентів слід використовувати драйвер aAsp.

Приклад опису спарених абонентів:

  LineAloc  aAsp,E1, 3,00, 0,  Ft,  A ,It,gwt,ALL,ABN
  LineAloc  aAsp,EH, 3,15, 0,  Ft,  A ,It,gwt,ALL,ABN

Опис транзитних ліній вимірювача

Починаючи з версії ПЗ Meta-TG змінено назву аналогових транзитних лінії з x2Tz на a2Tz. Аналогові транзитні - це лінії, які працюють на платах вимірювача, абонентських тощо. Опис транзитних ліній в ІКМ-трактах не змінився і залишився x2Tz.

HundredStart

Директива HundredStart визначає знову ЛИШЕ номер сотні, як в попередніх версіях ПЗ. Натомість дозволяється вводити більшу кількість цифр для зручності подальшого аналізу конфігурації. Фактично використовується лише остання цифра.

StartThousand/BeginHundred

Цілком вилучено директиви BeginHundred і StartThousand. Тепер їхні параметри описуються директивами HundredStart та Reload TPf.

es11soft/meta-tg/ln-file.txt · В останнє змінено: 2015/04/17 15:24 (зовнішнє редагування)